Oferta

Szafy, witryny i komody

Szafy

Szafy z litego drewna cieszą się popularnością i są chętnie kupowane przez klientów. Występują w wielu rozmiarach, z różnym układem półek, drążków i szuflad. Szafy sosnowe dwudrzwiowe lub szafy trzydrzwiowe z lustrem. Szafy przesuwne odmieniły losy wielu pomieszczeń, ponieważ przesuwne drzwi nie kolidują z innymi meblami. W swojej ofercie mamy: szafy olchowe, szafy bukowe oraz szafy dębowe a także szafy z płyty laminowanej. Wszystkie szafy z możliwością zamówienia na wymiar.

Witryny

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo witryny drewniane sosnowe, olchowe, dębowe i bukowe. Są to witryny do salonu, witryny do jadalni lub witryny do gabinetu. Natomiast witryna na książki lub regał to mebel, który będzie dobrym pomysłem w domowych gabinetach.

Komody

Komoda to mebel, który spełnia bardzo wiele funkcji w domu. Dlatego polecamy solidne komody drewniane. Posiadamy komody sosnowe, bukowe i dębowe, a także komody z płyty laminowanej- do salonu, sypialni, przedpokoju lub jadalni. Komody z możliwością zamówienia na wymiar.

Call Now Button