Oferta

Materace lateksowe

Materac DUAL H1 I H3

Posiada wyjątkowo funkcjonalne i elastyczne wypełnienie. Lateks jest odporny na odkształcenia oraz deformacje. Dzięki wysokiej wytrzymałości materac z niego wykonany będzie służył komfortowo przez długie lata. Wysoki stopień elastyczności zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa, aby odpoczywać wygodnie i ergonomicznie. Posiada właściwości antyalergiczne. Posiada dwie warstwy H1 i H3 o wysokości 18 cm. Miękka warstwa H1 gwarantuje nadzwyczajny komfort snu, dolna twarda warstwa H3 daje śpiącemu dobre podparcie.

Materac IBIZA H3

W materacu zastosowano niezwykle trwały, siedmiostrefowy lateks, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Bardziej miękki w miejscach dużego nacisku jak obszar bioder i bardziej twardy w miejscach o mniejszym nacisku punktowym.
Lateks w tym materacu posiada najlepiej możliwie dobraną gęstość, przez co materac świetnie dopasowuje się do kształtów ciała, podpierając kręgosłup tam, gdzie jest to niezbędne.
Dodatkowo w lateksie nie rozwijają się bakterie, roztocza oraz grzyby, co sprawia, iż materac ten idealnie nadaje się dla osób z wszelkiego rodzaju alergiami.
Wersja  H3 przeznaczona jest dla osób o wadze powyżej 80 kg. Wersję H3 mogą wybrać również osoby lżejsze, które preferują bardziej twarde materace.
Lateks posiada kanaliki powietrzne, dzięki którym ma świetną cyrkulację powietrza i jest niezwykle przewiewny. Na tym materacu na pewno się nie spocimy ani również nie zmarzniemy. Zapewnia komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą.
Ibiza H3 to bardzo trwały materac lateksowy, jego żywotność szacowana jest na około 10 lat.

Materac TAHITI

Posiada wkład lateksowo-kokosowy, na przemian ułożone 3 warstwy lateksu 3 cm i 2 warstwy kokosu 3 cm. W lateksie nie rozwijają sie bakterie i grzyby. Gęstość lateksu ok 65 kg/m3 Wymiary: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

Materac CZWARTY ZAKRES

Posiada wkład materaca wykonany z średniotwardego lateksu Talalay, który charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza. Wkład zawiera lateks,  o wysokości 14 cm. Wykonany jest on w specjalnej technologii Talalay.  Lateks razem z dodatkową warstwą utwardzonej 5 cm pianki wysokoelastycznej tworzy optymalny wkład materaca przeznaczonego do odpoczynku i regeneracji, dając uczucie równomiernego podtrzymywania całego ciała. Pokrowce zewnętrzne posiadają dodatkowo siatkę 3D wszytą dookoła materaca, która zapewnia lepszy przepływ powietrza. Gęstość lateksu ok 84 kg/m3  Gęstość pianki ok 50 kg/m3

Materac SUENO VITAL H3

Posiada wkład lateksowy o wysokości 19 cm, wykonany ze 100 % naturalnego lateksu, wycinany konturowo o 7 strefach twardości. Rdzeń materaca stanowi 14 centymetrowy wkład lateksu naturalnego o twardości H3, obłożony obustronnie bardziej sprężystym lateksem naturalnym o twardości H1. Wersja H3 przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg. Lateks wykonany w technologii Talalay, wulkanizowany na bazie naturalnej żywicy, zapewnia doskonały przepływ powietrza i idealne podparcie ciała podczas snu. Naturalny lateks firmy Vita Talalay® spełnia wymagania dla klasy 1 produktów Oeko-Tex® Standard 100. Naturalny lateks Vita Talalay® jest certyfikowany przez Cradle-to-Cradle Gold, co czyni go niezwykle zdrowym i higienicznym produktem.

Materac SUENO LUXUS

SUENO LUXUS dzięki lateksowi wykonanemu w nowatorskiej technologii Talalay- wulkanizowany na bazie naturalnej żywicy, zapewnia doskonały przepływ powietrza. Lateks zapewnia idealne dopasowanie do kształtu ciała, podpierając każdą jego część. W lateksie Talalay nie rozwijają się bakterie, roztocza oraz grzyby. Dzięki temu, że jest wykonany z naturalnego, a nie sztucznego lateksu został zaklasyfikowany jako produkt antyalergiczny. Materac ten jest jednym z bardziej trwałych, żywotnych materacy na rynku ponieważ nie ulega deformacji z upływem czasu. Posiada dodatkowy pokrowiec wewnętrzny, zapewniający większą ochronę wkładu materaca.

Materac SULTAN LATEX

Materac Sultan Latex to płyta perforowanego lateksu, a więc materiału pochodzenia naturalnego. Płyta lateksowa wyprodukowana jest w oparciu o mleczko kauczkowe, a dzięki specjalnej technologii jest to materiał doskonale sam wentylujący się. Dzięki temu śpiąc na tym materacu mamy zapewnioną przede wszystkim wysoka higienę użytkowania. Lateks zapewnia tutaj wyjątkowe walory użytkowe, bardzo wysoką elastyczność punktową, sprężystość, odporność na odkształcenia, zachowując przez długi czas swoje pierwotne właściwości. Higienę użytkowania tego materaca podnosi dodatkowo zastosowany pokrowiec z pasem wentylacyjnym 3D.

Materac PREMIER BIOSPRING

Materac Premier Biospring to materac wykorzystujący maksimum naturalnych komponentów w swojej budowie. Posiada lateks, a więc produkt powstający na bazie naturalnego mleczka kauczkowego. Dzięki temu materiał ten jest wysoce sprężysty, bardzo elastyczny i przede wszystkim naturalnie antybakteryjny. Dodatkowo płyty lateksu są perforowane, co zapewnia optymalną wymianę temperatury i powietrza w materacu. Oprócz wysokiej jakości lateksu, o ergonomii materaca świadczy specjalnie formowana piana BIOSPRING. Budowa materaca, jakość zastosowanych w nim materiałów gwarantuje bardzo wysokie bezpieczeństwo użytkowania materaca przez alergików. Posiada atest wyrobu medycznego I klasy.

Call Now Button