Oferta

Materace

Komfortowy i zdrowy sen to priorytet, na który należy zwrócić szczególną uwagę podczas urządzania sypialni lub pokoju dziecka. W tym celu warto zapoznać się z naszą bogatą ofertą materacy w Lublinie i wybrać taki, który w stu procentach spełni Twoje wymagania. Prawidłowy sen bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie oraz funkcjonowanie w trakcie dnia. Dlatego warto zadbać, aby był jak najbardziej efektywny. Zdrowy sen może nam zagwarantować taki materac, który zadba o filar naszego ciała, czyli kręgosłup oraz muskulaturę, poprzez jego naturalne ułożenie i równomierne podparcie.

Materace Lublin

Tanie i komfortowe materace znanych marek na każdy wymiar łóżka!

Materace na popularne wymiary 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140 x200, 160×200 oraz na każdy inny wymiar na zamówienie.

Dodatkowo oferujemy:

  • stelaże na listwach uginających,
  • stelaże z regulacją wysokości,
  • stelaże sterowane pilotem.

Dopełnieniem całości oferty i  komfortu są poduszki ortopedyczne.

W naszej ofercie:

  • poduszki termoelastyczne
  • poduszki lateksowe
  • poduszki talalay i inne…

Zadbamy o Twój zdrowy sen!

W naszej ofercie znajdziesz wygodne materace na wymiar renomowanych producentów M&K foam „KOŁO”, Materasso i Relaks.

Sklep z materacami i łóżkami w Lublinie

Gwarancja jakości oraz najlepsze ceny w Lublinie.

Sprzedażą materacy zajmujemy się od ponad 25 lat.
Zapewniamy kompleksowe doradztwo.

Przyjdź i przetestuj nasze materace!

SZEROKI WYBÓR MATERACY
Materace Hebo Lublin

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne typy materacy, obejmujące modele: materace kieszeniowe, materace piankowe, materace lateksowe , materace z serii Exclusive, materace rehabilitacyjne. Wszystkie materace na wymiar klienta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu Hebo w Lublinie, gdzie możesz bezpośrednio zapoznać się z każdym z dostępnych modeli.

STELAŻE

Podstawą dobrego snu jest wygodne łóżko i odpowiednio dobrany materac, ale nie można zapominać o stelażu, na którym będzie materac.
Komfort i wygodę użytkowania materaca zapewnia odpowiednio dobrany stelaż, to on zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa i odpowiednią wentylację materaca. Możemy zaproponować: stelaże sterowane za pomocą pilota lub stelaże z regulacją wysokości zagłówka i wiele innych…
Dopełnieniem całości są poduszki ortopedyczne.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE MATERACE

Materace kieszeniowe

Jednymi z najczęściej wybieranych materacy są materace kieszeniowe – łączące w sobie niebywałą wygodę i komfort użytkowania, a także atrakcyjnie niską cenę w porównaniu do innych modeli. Co więcej, materace wyposażone w sprężyny kieszeniowe doskonale dopasowują się do każdej budowy ciała, dlatego zapewniają dobry sen zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Uniwersalność, jaką charakteryzują się kieszeniowe materace sprężynowe, sprawia, że są wybierane nie tylko jako wyposażenie prywatnych sypialni, ale także hoteli i pensjonatów. To dzięki ich niebywałej trwałości mogą służyć do spania przez wiele lat, zapewniając możliwość wypoczynku i relaksu.

Materace lateksowe

Następną grupę stanowią materace lateksowe, które wykonuje się z mieszaniny lateksu naturalnego (z roślin kauczukowych) z lateksem syntetycznym. Uzyskany w ten sposób produkt charakteryzuje się niezwykłą trwałością i elastycznością. Dzięki tym właściwościom perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów ciała. Porowata struktura lateksu oraz system otworów w płycie lateksowej zapewniają ciągłą wentylację oraz wysoką elastyczność punktową materaca. Dzięki swojej elastyczności doskonale nadają się do regulowanych stelaży oraz cechują się wysokim stopniem wytrzymałości.

Materace z pianką termoelastyczną

Świetną opcją mogą być materace z dodatkiem pianki termoelastycznej. Najczęściej ta pianka dodawana jest do wkładu do sprężyn kieszeniowych lub z pianki wysokoelastycznej. Pianka termoelastyczna charakteryzuje się możliwością zmiany swojej elastyczności pod wpływem ciepła wydzielanego przez ludzki organizm. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, jednocześnie zwiększając powierzchnię podparcia. Materace z dodatkiem pianki termoelastycznej stosowane są w profilaktyce odleżynowej u osób ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, kręgosłupa i kończyn oraz przy wadach postawy.

W naszej ofercie posiadamy również materace z pianki wysokoelastycznej – pianka ta ma niejednorodną budowę komórkową i bardziej porowatą strukturę. Dzięki temu ma znacznie podwyższone parametry, takie jak sprężystość, elastyczność, odbojność oraz odporność na obciążenia. Wpływa to na znacznie dłuższą żywotność i optymalną elastyczność punktową. Dzięki zastosowaniu szeregu wzdłużnych oraz poprzecznych nagięć uzyskujemy znacznie zwiększoną plastyczność, co sprawia, że materace wysokoelastyczne są produktami spełniającymi najwyższe wymagania w zakresie zdrowego snu.

Wstąp do klubu dobrze wyspanych! Wybierz najlepsze materace w Lublinie w atrakcyjnej cenie!

Call Now Button