Oferta

Materace piankowe

Materac NATURA AIRGEL

Ten dwustronny materac produkowany jest z myślą o osobach szukających rozwiązań uniwersalnych co do twardości materaca, a jednocześnie ceniących sobie bardzo komfort. Górna warstwa pianki AIRGEL zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się podczas snu, komfortowa, leniwa piana LAZY-FOAM, pozwala dostosować powierzchnię materaca do naturalnych krzywizn ciała. Specjalne nacięcia konturowe w elastycznej pianie NIGHTFLY, nadają materacowi ergonomiczny układ siedmiu stref twardości, oraz bardzo duży komfort wypoczynku. Natomiast dolna piana ALOE VERA, zawierająca aktywne mikrokapsułki z aloesem, spełnia rolę twardszej strony użytkowej. Zawarty w niej aloes działa przede wszystkim antybakteryjnie, skutecznie ograniczając możliwości rozwoju szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Jest to więc bardzo dobry wybór dla osób cierpiących na alergie. Gwarancja 6 lat.

Materac Oxygen Motion

Rdzeń materaca stanowi wysokoelastyczna piana OXYGEN – 4 cm oraz wysokoelastyczna piana NIGHTFLY – 4 cm i piana LAVENDER o gęstości 40 kg/m3 – 11 cm.  Posiada zdejmowany pokrowiec ALOE VERA, pikowany pianką termoelastyczną, na boku wszyty materiał 3D. Wysokość 22 cm. NOWOŚĆ

Materac SPINAL duo

Materac partnerski o dwóch twardościach i dwóch komfortach termicznych. Materac Spinal Duo to nowoczesna konstrukcja przeznaczona głównie dla partnerów o rożnej budowie ciała i rożnych upodobaniach, co do twardości. Specjalny system nacięć konturowych w materacu pomaga rozluźnić mięśnie wokół kręgosłupa, usuwając tym samym negatywne naciski dysków na siebie. Dolna piana zapewnia jednocześnie najbardziej prawidłowe podparcie ciała na całej jego powierzchni, wspierając ergonomiczne działanie piany Nightfly. Komfortu dopełnia lodowa piana Greengel, zapewniająca najbardziej optymalny mikroklimat snu, pozwalający na szybsze zasypianie nawet podczas letnich upałów.

Materac NATUR BIOGREEN

Materac ten produkowany jest z naturalnej włoskiej pianki Biogreen, która wytwarzana jest w oparciu o naturalne oleje rycynowe, oraz ekstrakt z aloesu. Czyni to materac naturalnie antybakteryjnym, bezpiecznym dla alergików. Struktura materaca, a także zastosowany pokrowiec Lyocell jest środowiskiem niekorzystnym dla szkodliwych dla zdrowia ludzkiego mikroorganizmów, jak roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni i grzybni. Na powierzchni materaca, nawet w upalne dni, utrzymuje się suchy, higieniczny mikroklimat, przyjazny ciału człowieka.
Materac Natur Biogreen jest atestowany jako wyrób medyczny I klasy. Gwarancja 12 lat.

Materac THERMO SILVER

Materac Thermo Silver wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i materiały, jakie powstały w ostatnich latach na świecie. Fundamentem jest tutaj rewelacyjna szwajcarska pianka wysokoelastyczna EvoPoreHRC, odporna na negatywne działanie temperatury i wilgoci wydzielanej przez ciało ludzkie podczas snu. To właśnie z tego powodu piana ta z czasem nie mięknie, więc materac zachowywać będzie sprężystość i elastyczność taką samą przez cały okres użytkowania. Równie cenną warstwą tego materaca jest włoska pianka Thermosilver. Dzięki temu materiałowi materac ma doskonałe właściwości ortopedyczne.
Pianka Thermosilver to  materiał bezpieczny dla alergików, wolny od szkodliwego czynnika CFC, czyli freonu. Zawiera cząsteczki soli srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne. Gwarancja 12 lat.

Materac TERMOPUR COMFORT

Materac Termopur Comfort to połączenie trzech pozytywnych składników. Zastosowana pianka termoelastyczna zapewnia korzystne właściwości ortopedyczne. jądrem tego materaca jest wysokiej klasy włoska pianka wysokoelastyczna Nightflyw wersji H2, a w wersji H3 piana Eliocell, charakteryzujące się bardzo dużą wytrzymałością pod względem sprężystości i elastyczności materiału.

Fundamentem tego materaca jest masująca pianka HR – która stanowi drugą, użytkową stronę tego materaca. Pozwala bowiem niemal idealnie dopasować się do ciała w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, odciążając w tym miejscu zbyt napięte mięśnie. Materac ten legitymuje się certyfikatem wyrobu medycznego I klasy. Gwarancja 6 lat.

Materac VISCOGREEN

Materac Viscogreen to materac termoelastyczny- ortopedyczny. Do produkcji materaca wykorzystano najlepsze, włoskie pianki pochodzenia naturalnego – wysokoelastyczną Biogreen i termoelastyczną Viscogreen.  Dwustronnie użyta pianka termoelastyczna, charakteryzuje się niemal błyskawiczną reakcją na zmiany położenia śpiącego ciała człowieka.  Dzięki profilowaniu pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej w materacu uzyskujemy w materacu tzw. efekt siedmiu stref twardości, uważany za najbardziej ergonomiczny układ w materacach. Wszystkie te pozytywne efekty stosowania materaca Viscogreen przyczyniły się do uzyskania cenionego certyfikatu wyrobu medycznego I klasy. Dla Państwa wygody, materac wytwarzany jest w dwóch twardościach: H2 – dla osób o masie ciała do 95 kg, H3 – dla osób o masie ciała do 150 kg.

Materac ANTIBACTERIAL

Materac Antibacterial składa się ze specjalnej pianki wysokoelastycznej o bardzo dużej przewiewności, obustronnie obłożonej pianką antibacterial. Pianka antibacterial niemal natychmiast eliminuje zarodniki występujące w pyłkach roślin i kurzu, powodujące alergie. Wszyta w pokrowiec piana Visco redukuje zbędne naciski na ciało. Dla zmiękczenia powierzchni materaca, a tym samym do polepszenia komfortu snu pokrowiec jest tutaj pikowany specjalną pianką termoelastyczną, która niweluje zbyt duże naciski na ciało ludzkie. Jest to najbardziej bezpieczne środowisko snu, zarówno pod względem alergii, jak i właściwości ortopedycznych. Gwarancja 6 lat.

Materac LAVENDER DUO

Materac Lavender Duo to materac o dwóch stronach twardości, wykonany z dwóch wysokiej jakości pian. Konturowo nacinana piana Lavender zapewnia nie tylko wysoką przewiewność we wnętrzu materaca, ale daje możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie twardości podłoża. Dzięki zastosowaniu w tej pianie naturalnego olejku lawendowego, materac działa kojąco na nasz układ nerwowy, pozwalając redukować napięcia wynikające z nagromadzonego stresu, a tym samym szybciej zasnąć. Elastyczność punktową gwarantuje tu piana ANTIBACTERIAL. Obydwie piany zapewniają bezpieczne środowisko snu.

Materac SULTAN TERMOPUR

Materac Sultan Termopur to model materaca o dwóch stronach użytkowych: jednej średniotwardej i drugiej twardszej. Klasyczna pianka termoelastyczna niemal idealnie dostosowuje się do ciała pod wpływem wydzielanej przez ciało temperatury. Fundamentem tego materaca jest lateks, a więc produkt pochodzenia naturalnego. Od tej strony materac jest wyraźnie twardszy, ale nadal o dużej sprężystości i elastyczności. Środek materaca stanowi pianka Biogreen. I właśnie dzięki tym wszystkim właściwościom ortopedycznym materac ten legitymuje się certyfikatem wyrobu medycznego I klasy. Gwarancja 6 lat.

Materac ARUBA LUX

Rdzeń materaca stanowi 18 cm 7-strefowa pianka wysokoelastyczna Kaltschaum , która dzięki specjalnej technologii produkcji nie deformuje się z upływem czasu, a dzięki odpowiedniej sprężystości jest niezwykle komfortowa. Dodatkowo pianka została nacięta konturowo dla jeszcze lepszego poczucia komfortu i uzyskania właściwego podparcia kręgosłupa. Właściwe podparcie sprawia, że nasze mięśnie odpoczywają, a wszelkie bóle i drętwienia ustępują.  Wersja H2 przeznaczona jest dla osób o wadze do 80 kg. Wersję H3 mogą wybrać osoby cięższe. Materac o dobrej cyrkulacji powietrza, niezwykle przewiewny. Zapewnia komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą.

Materac KONTUR NOBLESSE

Posiada wkład 7 polowa pianka poliuretanowa T 35, profilowana obustronnie w fale. Materac rolowany. Gęstość pianki ok 35 kg/m3 Pokrowiec: pikowany 60 g owatą. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Jego wymiary: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry. Wysokość: w pokrowcu pikowanym około 16 cm.

Materac GALAXY VISCOSTAR

Galaxy Viscostar to bardzo wysoki materac, w eleganckim pokrowcu Algua cieszy oczy, ale przede wszystkim dba o nasze ciało i zdrowy sen. Fundamentem tego materaca jest bardzo przewiewna, otwartokomórkowa piana ELIOCELL, specjalnie nacinana dla uzyskania pięciu stref twardości i jeszcze lepszego odprowadzania nagrzanego powietrza i wilgoci z jego wnętrza. Kolejną warstwę wnętrza materaca stanowi piana ELIOCELL SOFT, która dodatkowo odpowiada za lepszą sprężystość i elastyczność materaca, a więc także i znacznie większy komfort jego użytkowania. Obydwie te warstwy stanowią podstawę dla specjalnej pianki visco o gęstości 50 kg/m³, która odpowiada za ergonomiczne podparcie i redukcję nacisków na ciało śpiącego człowieka. A wszystko to służy do maksymalnego odciążenia kręgosłupa, rozluźnienia mięśni na całej powierzchni ciała śpiącego człowieka.

Materac BEAST Lavender

Unikalny model materaca opracowany został z myślą o maksymalnej regeneracji po aktywności ruchowej, oraz ekstremalnej wytrzymałości. Jego obciążenie obliczone zostało na ciało o wadze aż do 180 kg, co czyni ten materac praktycznie niezniszczalnym. Jądro materaca impregnowane jest naturalnymi olejkami eterycznymi pozyskiwanymi z lawendy oraz kwiatów Neroli. Jej zapach działa kojąco na umysł, przyśpiesza regenerację ciała i łagodzi napięcia w układzie nerwowymi, spowodowanymi stresem jakim poddany jest człowiek.

Materac SPINALIS ORTOPEDIC

Spinalis Ortopedic to materac o dwóch stronach użytkowych. Dzięki temu można samodzielnie zdecydować o twardości, którą chcemy użytkować w trakcie jego eksploatacji. Jedna strona – średniotwarda, to doskonały wybór dla osób lżejszych, przyjmujących pozycję snu na boku. Strona ta bardzo dobrze dopasowuje się do naszych naturalnych kształtów, dając jednocześnie pewność stabilnego podparcia ciała. Strona druga – bardziej twarda – jest przeznaczona dla osób o większej masie ciała, preferujących bardziej twarde powierzchnie, śpiących na brzuchu lub na plecach. Materac wykorzystuje tutaj włoskie pianki NIGHTFLY, bardzo sprężysty i elastyczny materiał, produkowany bez użycia szkodliwych freonów, oraz nowoczesnych pian ELIOCELL o rożnej gęstości i profilowaniu.

Materac THERMOGEL

Do jego budowy użyto najbardziej zaawansowanej technologicznie pianki termoaktywnej THERMOGEL o gęstości 55 kg/m³. Ten nowoczesny materiał nie tylko idealnie kopiuje naturalne krzywizny ciała ludzkiego, ale jest też doskonałym wymiennikiem ciepła. Dzięki swoim zdolnościom eliminuje on problem pocenia się na piankach termo podczas letnich upałów, dając uczucie niesamowitej świeżości i higieniczności użytkowania. Temperatura, jaka utrzymywana jest na powierzchni materaca jest zbliżona do naturalnej temperatury ciała człowieka, a to zapewnia najlepsze warunki do snu. Oczywiście nie jest to jedyna zaleta tego rewelacyjnego materaca. Wysoki materac (27 cm) charakteryzuje się także dwoma stronami użytkowymi.

Materac PREMIER

Materac Premier to materac wytwarzany z myślą o dzieciach i młodzieży. Zapewnia on stabilne, twarde podparcie tak bardzo ważne w okresie wzrostu, tworzenia się prawidłowego układu kostnego. Jednocześnie, komfortowa piana NIGHTFLY, zapewnia redukcję nacisków na układ krwionośny, zapewniając odpowiednie ukrwienie mięśni i dotlenienie mózgu. Materac wytwarzany jest w dwóch wersjach: H2 – przeznaczony dla osób o wadze do 110 kg, a więc bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci, młodzieży, H3 – przeznaczony dla osób o wadze do 140 kg, który swobodnie można stosować nawet dla osób dorosłych, o większej masie ciała. Dzięki zastosowanym pianom ELIOCELL, materac zapewnia też odpowiednią wentylację, pozwalającą na utrzymywanie suchego mikroklimatu, odpowiedniego dla skóry człowieka, zapobiegającego jednocześnie rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów.

Materac SWISS energy

Nowoczesny materac, wykorzystujący w swojej budowie najbardziej zaawansowane technologicznie materiały produkowane w Szwajcarii. Jądro materaca stanowi specjalna piana wysokoelastyczna o bardzo dużej gęstości, dająca stabilne, pewne podparcie ciała nawet osobom o znacznej masie ciała. Jednocześnie jest wysoce sprężysta i elastyczna, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do naszych naturalnych krzywizn ciała, odciążając kręgosłup i zapewniając swobodne ukrwienie skóry oraz mięśni podskórnych. Najbardziej nowoczesna piana EvoPoreHRC, stanowiąca zewnętrzne warstwy materaca wzmacnia nie tylko sprężystość i elastyczność tego materaca, ale przede wszystkim zapewnia utrzymywanie się walorów materaca (w tym jego twardości) przez bardzo długi czas.

Materac NEROLI Energy

Wysokoelastyczny materac, produkowany na bazie hiszpańskich i włoskich pian zapewnia wysoką elastyczność i sprężystość punktową, skutkującą idealnym podparciem ciała na całej jego powierzchni. Górna warstwa piany żelowej dodatkowo dba o odpowiedni dla naszego ciała komfort termiczny, zapewniając na powierzchni materaca mikroklimat najbardziej zbliżony naturalnemu pH skóry człowieka. Specjalny system nacięć pian we wnętrzu materaca umożliwia natychmiastową wymianę powietrza w jego wnętrzu już w momencie pierwszego zetknięcia się ciała z jego powierzchnią. Wysokość 25 cm

Materac SWISS MAGIC

Materac Swiss Magic to materac zbudowany w 100% ze szwajcarskiej piany AventO2, specjalnie, konturowo nacinanej, dla uzyskania jeszcze lepszego, naturalnego dopasowywania się do krzywizn naszego ciała. Stąd materac ten zapewnia bardzo dobre podparcie, a sam system kanałów pomaga w zapobieganiu powstawania odleżyn. Dlatego jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób obłożnie chorych. Nie bez znaczenia jest tu też fakt, iż piana AventO2 powstaje na bazie olejku lawendowego i należy do najbardziej trwałych materiałów stosowanych do produkcji materaców.

 

Materac COMFORT dynamic

Materac przeznaczony dla osób ceniących przede wszystkim komfort, ale także poszukujących materaca na którym nie będą się przegrzewać. Niebywały komfort termiczny, zapewnia tutaj specjalna piana wysokoelastyczna GREENGEL, która dzięki zawartości żelu nie gromadzi na powierzchni materaca temperatury odbieranej z ciała. Dzięki temu na powierzchni materaca panuje mikroklimat zbliżony do naturalnej temperatury i naturalnego pH skóry człowieka. Wysoką elastyczność i komfort zapewnia tutaj włoska piana wodna NIGHTFLY.

 

Materac BABY KOKOS

Materac BABY KOKOS to materac o twardym jądrze, wykonanym z przewiewnej płyty włókna kokosowego, obłożonego obustronnie pianą elastyczną, zapewniającą odpowiednie dopasowywanie się do tworzącego się kręgosłupa. Pokrowiec Dryfast to podstawowy pokrowiec, z możliwością prania i wirowania w temperaturze do 60 st. C. Wysokość 8 cm.

Materac BABY COMFORT

Materac Baby Comfort to materac zbudowany z przewiewnej piany wysokoelastycznej. Materac jest bardziej sprężysty, bardzo wytrzymały i zapewni Twojemu dziecku odpowiednią przewiewność, zapobiegającą poceniu się podczas snu. Jednocześnie jego pokrowiec, oraz struktura otwartokomórkowa skutecznie zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów. Zastosowana piana wysokoelastyczna spełnia najsurowsze normy dla produktów dziecięcych. Wysokość 10 cm.

Materac BABY SWISS

Materac Baby Swiss to najbardziej zaawansowany technologicznie materac dla dzieci. Wykonany jest ze specjalnej, naturalnej piany AventO2. Jest to najbardziej przewiewny i bezpieczny dla zdrowia dziecka materac, zarówno pod względem ortopedycznym, jak i względem zdrowia układu nerwowego i oddechowego. Piana AventO2 jest niewrażliwa na wilgoć i temperaturę, a zastosowana lawenda jest wysoce antyseptyczna i działa też kojąco na układ nerwowy dziecka, dzięki czemu dziecko będzie spać spokojniej i łatwiej zasypiać. Wysokość 10 cm.

Materac BABY NATUR

Materac Baby Natur to idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka. To bezpieczeństwo dla Jego zdrowia. Materac zbudowany jest z naturalnej, bardzo przewiewnej i przede wszystkim 100% antybakteryjnej piany Biogreen. Piana ta jest dodatkowo formowana, aby zapewnić dodatkowe kanały wentylacyjne. Jest sprężysta, idealnie twarda, aby kręgosłup Twojego dziecka rozwijał się w sposób prawidłowy. Górną warstwę materaca stanowi nowoczesna piana Polargel, która zapewnia dziecku optymalny dla jego skóry, suchy mikroklimat na powierzchni materaca. Dzięki temu eliminujemy problem pocenia się nawet podczas upalnych dni.

Call Now Button