Oferta

Łóżka drewniane

Łóżka Drewniane Lublin | Największy wybór w Regionie | Niskie ceny| Łóżka piętrowe| Łóżka dziecięce i młodzieżowe| Łóżka dla seniora| Łóżka na wymiar| Promocje

Oferujemy łóżka drewniane i tapicerowane nowoczesne i klasyczne- na każdy wymiar. Łóżka sosnowe, łóżka bukowe, łóżka olchowe, łóżka brzozowe i łóżka dębowe – z pojemnikiem na pościel lub z szufladami- w różnych wymiarach i kolorach.

Ponadto posiadamy  w swojej ofercie drewniane łóżka piętrowe, łóżka dziecięce i łóżka młodzieżowe- również na wymiar. W bogatej gamie kolorystycznej. Są to łóżka parterowe, łóżka piętrowe 1-osobowe (typu antresola), łóżka piętrowe dwuosobowe lub łóżka piętrowe trzyosobowe. Każde z nich można w razie potrzeby rozłożyć na 2 lub 3 niezależne łóżka.  W kilku wymiarach do wyboru. Każde łóżko z materacem w komplecie.

Nasza oferta obejmuje również łóżka tapicerowane– duży wybór fasonów, nowoczesne i klasyczne łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel, łóżka na wymiar klienta. Duży wybór tkanin plamoodpornych . Łóżka do sypialni. Solidne i trwałe łóżka nadadzą Państwa sypialni niepowtarzalny klimat.

Urządzając sypialnię lub pokój dziecka większość z nas wybierze meble sosnowe. Dlaczego meble z litego drewna są postrzegane jako najlepsze? Nie dzieje się tak bez przyczyny. Otóż drewno jest surowcem naturalnym, polecanym również dla osób z alergią. Łóżko do sypialni drewniane stwarza przyjazny mikroklimat, dzięki temu ma duży wpływ na nasz sen i regenerację organizmu. Drewno to surowiec bardzo uniwersalny i łatwo poddający się obróbce, stąd taka różnorodność fasonów łóżek. W naszym salonie meblowym oferujemy wysokiej jakości łóżka drewniane. Łóżka pojedyncze po łóżka podwójne oraz łóżka na wymiar.

ŁÓŻKA SOSNOWE I OLCHOWE – Charakteryzują się wysoką jakością.Są trwałe i stabilne. Świetnie się prezentują, a przy tym są niedrogie.

ŁÓŻKA BUKOWE I DĘBOWE – Wyróżniają się wysoką twardością i odpornością na zadrapania i zniszczenia. Są stabilne i komfortowe. Jeśli więc zdecydujemy się na zakup mebli dębowych pamiętajmy, ze jest to inwestycja na lata.

ŁÓŻKA Z POJEMNIKIEM NA POŚCIEL LUB SZUFLADĄ – posiadamy bardzo duży wybór łóżek z litego drewna sosnowego, bukowego, olchowego i dębowego z pojemnikiem na pościel lub szufladami z możliwością zamówienia pod wymiar klienta. Można stworzyć swoją sypialnię dobierając do łóżka, w zależności od potrzeb: szafę, komodę, toaletkę lub stolik nocny.

Łóżka sosnowe i olchowe

Łóżka bukowe i dębowe

Call Now Button