O nas

Meble drewniane HEBO

Meble drewniane HEBO

Przedsiębiorstwo „HEBO” s.c powstało w 1995 r. z połączenia kilku sklepów meblowych. W naszym sklepie oferujemy Państwu meble z litego drewna sosnowego, bukowego, olchowego, dębowego, brzozowego, a także meble tapicerowane. W Centrum Mebli Drewnianych „HEBO” proponujemy szeroki asortyment mebli od ponad trzydziestu producentów z całej Polski. Naszą ofertę uzupełnia duży wybór materacy firm takich jak ” M&K foam-KOŁO”, MATERASSO, RELAKS Sp. z.o.o. i inne.

Stawiamy na poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów. Staramy się odpowiadać na najnowsze trendy i potrzeby, aby spełnić nawet wygórowane oczekiwania. Nasze meble drewniane oraz meble, które wykonujemy na wymiar przechodzą szereg testów, aby zapewnić maksymalną użyteczność i piękny wygląd.

Proponujemy produkty do wyposażenia sypialni, salonu, jadalni i pokoju młodzieżowego. Oferujemy całe zestawy lub pojedyncze modele, które dodadzą niepowtarzalnego charakteru wnętrzu.

Drewno, które wykorzystujemy do produkcji mebli, pochodzi od sprawdzonych dostawców. To gwarancja trwałości i wysokiego komfortu na długie lata!

Odwiedź nas

Salon meblowy w Lublinie

Zapraszamy do naszego sklepu meblowego w Lublinie, który mieści się przy ulicy Smoluchowskiego 1.

Call Now Button